FUTBOL W TELEWIZJI: 16 – 19 GRUDNIA

 

piątek  16 grudnia

godz. 18:00
LOTTO Ekstraklasa - POLSKA:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Pogoń Szczecin
transmisja: 
EUROSPORT 2
godz. 18:00
Sępoleńska Liga Futsalu:
transmisja: 
LIGATV24.PL
godz. 20:30 
LOTTO Ekstraklasa - POLSKA:
Ruch Chorzów - Wisła Kraków
transmisja: 
CANAL+ SPORT
godz. 20:30
Bundesliga - NIEMCY:
TSG 1899 Hoffenheim - Borussia Dortmund
transmisja: 
EUROSPORT 2
godz. 20:45
Primera Division - HISZPANIA:
CD Alaves - Real Betis Balompié
transmisja:
ELEVEN
godz. 20:45
Ligue 1 - FRANCJA:
Angers SCO - FC Nantes
transmisja:
ELEVEN SPORTS

sobota 17 grudnia

godz. 11:00
magazyn:
Stan futbolu
transmisja: 
ELEVEN
godz. 13:00
Primera Division - HISZPANIA:
Sporting Gijón - Villarreal CF
transmisja:
ELEVEN
godz. 13:30
Premier League - ANGLIA:
Crystal Palace - Chelsea FC
transmisja: 
CANAL+ SPORT 2
godz. 15:00
Serie A - WŁOCHY:
Empoli FC - Cagliari Calcio
transmisja: 
ELEVEN SPORTS
godz. 15:30
LOTTO Ekstraklasa - POLSKA:
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
transmisja: 
CANAL+ SPORT
godz. 15:30
Bundesliga - NIEMCY:
RB Lipsk - Hertha BSC Berlin 
transmisja: 
EUROSPORT 2
godz. 15:45
Futsal Ekstraklasa - POLSKA: 
Pogoń '04 Szczecin - Piast Gliwice
transmisje: 
TVP3
TVP SPORT
SPORT.TVP.PL
godz. 16:00
Bundesliga - AUSTRIA:
SV Guntamatic Ried - Puntigamer Sturm Graz
transmisja: 
SPORTKLUB
LAOLA1.TV
godz. 16:00
Sępoleńska Liga Futsalu:
transmisja: 
LIGATV24.PL
godz. 16:15
Primera Division - HISZPANIA:
Atletico Madryt - UD Las Palmas
transmisja: 
ELEVEN
godz. 17:00
Ligue 1 - FRANCJA:
EA Guingamp - Paris Saint-Germain
transmisja:
ELEVEN EXTRA
godz. 18:00
LOTTO Ekstraklasa - POLSKA:
Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
transmisja: 
CANAL+ SPORT
godz. 18:00
Serie A - WŁOCHY:
AC Milan - Atalanta Bergamo
transmisja: 
ELEVEN (od 18:08)
godz. 18:30
Premier League - ANGLIA:
West Bromwich Albion - Manchester United FCtransmisja: 
CANAL+ SPORT 2
godz. 18:30
Bundesliga - NIEMCY:
VfL Wolfsburg - Eintracht Frankfurt
transmisja: 
EUROSPORT 2
godz. 18:30
Bundesliga - AUSTRIA:
FC Red Bull Salzburg - RZ Pellets WAC
transmisja: 
SPORTKLUB
LAOLA1.TV
godz. 18:30
Bundesliga - AUSTRIA:
Austria Wiedeń - SV Mattersburg
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 18:30
Bundesliga - AUSTRIA:
SKN St. Pölten -  Admira Wacker Mödling
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 19:45
Eredivisie - HOLANDIA:
Feyenoord Rotterdam - SBV Vitesse
transmisje:
POLSAT SPORT NEWS
IPLA.TV
godz. 20:00
Ligue 1 - FRANCJA:
Stade Rennais - SC Bastia
transmisja:
ELEVEN EXTRA
godz. 20:30
LOTTO Ekstraklasa - POLSKA:
Cracovia - Lech Poznań
transmisja:
CANAL+ SPORT
godz. 20:45
Serie A - WŁOCHY:
Juventus FC - AS Roma
transmisja:
ELEVEN
godz. 20:45
Primera Division - HISZPANIA:
Sevilla FC - Malaga CF
transmisja:
ELEVEN SPORTS
godz. 21:30
Primeira Liga - Portugalia: 
GD Estoril Praia - SL Benfica
transmisje: 
RTP INTERNACIONAL

niedziela 18 grudnia

godz. 8:00
Klubowe Mistrzostwa Świata - mecz o 3. miejsce: Atlético Nacional - Club América 
transmisja:
TVP SPORT
SPORT.TVP.PL
godz. 11:00
magazyn:
Cafe Futbol
transmisje: 
POLSAT SPORT
IPLA.TV
godz. 11:30
Klubowe Mistrzostwa Świata - mecz finałowy:
Kashima Antlers - Real Madryt
transmisja: 
TVP SPORT 
SPORT.TVP.PL
godz. 12:30
Serie A - WŁOCHY:
Sassuolo Calcio - Inter Mediolan
transmisja: 
ELEVEN SPORTS
godz. 13:00
Championship - Anglia:
Queens Park Rangers - Aston Villa
transmisja:
ELEVEN
godz. 14:30
Premier League - ANGLIA:
Bournemouth AFC - Southampton FC
transmisja: 
CANAL+ SPORT 2
godz. 14:30
Indian Super League, mecz finałowy  - INDIE:
Kerala Blasters - Atlético Kolkata
transmisja:
POLSAT SPORT EXTRA
IPLA.TV
godz. 15:00
Ligue 1 - FRANCJA:
OGC Nice - Dijon FCO
transmisja:
ELEVEN
godz. 15:00
Serie A - WŁOCHY:
SSC Napoli - Torino FC
transmisja: 
ELEVEN SPORTS
godz. 15:00
Serie A - WŁOCHY:
Chievo Werona - UC Sampdoria
transmisja: 
ELEVEN EXTRA
godz. 15:30
LOTTO Ekstraklasa - POLSKA:
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia
transmisja: 
CANAL+ SPORT
godz. 15:30
Bundesliga - NIEMCY:
SV Darmstadt 98 - Bayern Monachium
transmisja: 
EUROSPORT 2
godz. 16:00
Sępoleńska Liga Futsalu:
transmisja: 
LIGATV24.PL
godz. 16:45
Eredivisie - HOLANDIA:
AFC Ajax - PSV Eindhoven
transmisje:
POLSAT SPORT NEWS
IPLA.TV
godz. 17:00
Premier League - ANGLIA: 
Tottenham Hotspur FC - Burnley FC
transmisja:
CANAL+ SPORT
godz. 17:00
Premier League - ANGLIA: 
Manchester City - Arsenal FC
transmisja:
CANAL+ SPORT 2
godz. 17:00
Ligue 1 - FRANCJA:
Olympique Marsylia - Lille OSC
transmisja:
ELEVEN
godz. 17:30
Bundesliga - NIEMCY:
Bayer 04 Leverkusen - FC Ingolstadt 04
transmisja: 
EUROSPORT 2
godz. 18:00
LOTTO Ekstraklasa - POLSKA:
Legia Warszawa - Górnik Łęczna
transmisja: 
CANAL+
godz. 18:30
Primera Division - HISZPANIA:
Deportivo La Coruna - CA Osasuna
transmisja:
ELEVEN
godz. 20:45
Ligue 1 - FRANCJA:
AS Monaco - Olympique Lyon
transmisja:
ELEVEN
godz. 20:45
Primera Division - HISZPANIA:
FC Barcelona - RCD Espanyol
transmisja:
ELEVEN SPORTS
godz. 20:45
Serie A - WŁOCHY:
Lazio Rzym - ACF Fiorentina
transmisja:
ELEVEN EXTRA

poniedziałek 19 grudnia

godz. 18:00
LOTTO Ekstraklasa - POLSKA:
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice
transmisja: 
EUROSPORT 1
godz. 18:00
Sępoleńska Liga Futsalu:
transmisja: 
LIGATV24.PL
godz. 20:15
2.Bundesliga - NIEMCY:
1.FC Nürnberg - 1.FC Kaiserslautern
transmisje: 
EUROSPORT 2
SPORT 1
godz. 20:45
Primera Division - HISZPANIA:
Athletic Bilbao - Celta Vigo
transmisja:
ELEVEN
godz. 21:00
Premier League - ANGLIA:
Everton FC - Liverpool FC
transmisja: 
CANAL+ SPORT 2

Zapraszamy do subskrypcji naszego fanpage’a na Facebooku:
FUTBOL W TELEWIZJI

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s