FUTBOL W TELEWIZJI: 15 – 19 CZERWCA

czwartek 15 czerwca

godz. 17:00
A Lyga - LITWA:
Utenis Utena – Spyris Kaunas
transmisja:
LAOLA1.TV
YOUTUBE
godz. 17:30
Wyszejszaja liha - BIAŁORUŚ: 
Nioman Grodno - FK Mińsk
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 17:00 
III liga kobiet, gr. kujawsko-pomorska - POLSKA: GLKS Women Osielsko - Start Pruszcz 
transmisja: 
LIGA TV
godz. 18:00
Wyszejszaja liha - BIAŁORUŚ: 
FK Haradzieja - FK Homel
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 17:30
Prima Lyga - LITWA:
Dainava Alytus - Vilniaus Vytis
transmisja:
YOUTUBE
godz. 19:00 
A Lyga - LITWA: 
Sūduva Mariampol - FK Jonava 
transmisja:
LAOLA1.TV
YOUTUBE
godz. 19:00 
Wyszejszaja liha - BIAŁORUŚ: 
Krumkaczy Mińsk - FK Słuck
transmisja:
LAOLA1.TV
godz. 21:00 
Liga Adelante,Mecz 1/2 finału Play-off - HISZPANIA: 
CD Tenerife - Cadiz CF 
transmisja:  
ELEVEN

piątek 16 czerwca

godz. 17:00
Wyszejszaja Liha - BIAŁORUŚ:
Naftan Nowopołock - BATE Borysów
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 17:00
Meistriliiga - ESTONIA:
JK Viljandi Tulevik - Tallinna FC Infonet
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 17:30 
Wyszejszaja Liha - BIAŁORUŚ: 
Tarpieda-BiełAZ Żodzino - Dynama Brześć
transmisja: 
LAOLA1.TV 
godz. 18:00 
Mistrzostwa Europy do lat 21 - Grupa A: 
Szwecja – Anglia 
transmisja: 
POLSAT SPORT 
SPORT 1
IPLA.TV
godz. 18:00 
Wyszejszaja Liha - BIAŁORUŚ: 
Dynama Mińsk - Isłacz Minski Rajon
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 18:00
Meistriliiga - ESTONIA:
Levadia Tallinn - Viljandi Tulevik 
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 18:00
Meistriliiga - ESTONIA:
JK Narva Trans - JK Tammeka Tartu
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 18:30
Meistriliiga - ESTONIA:
Paide Linnameeskond - Levadia Tallinn
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 19:00
Wyszejszaja Liha - BIAŁORUŚ:
Dniapro Mohylew - Szachcior Soligorsk
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 19:00 
Meistriliiga - ESTONIA: 
Nomme Kalju - JK Sillamae Kalev
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 20:45
Mistrzostwa Europy do lat 21 - Grupa A:
POLSKA – Słowacja
transmisja:
POLSAT
POLSAT SPORT
SPORT 1
ČT SPORT
IPLA.TV

sobota 17 czerwca

godz. 1:00 
United Soccer League - USA/KANADA:
New York Red Bulls II - Bethlehem Steel FC
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 4:30 
United Soccer League - USA/KANADA: 
Portland Timbers 2 - OKC Energy FC
transmisja:
YOUTUBE
godz. 11:00 
Klasa okręgowa, gr. kujawsko-pomorska I - POLSKA: GKS Gryf Sicienko - KS Łochowo 
transmisja:
LIGA TV
godz. 15:00 
III liga, grupa: II - POLSKA: 
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 17:00
Puchar Konfederacji - Grupa A:
Rosja - Nowa Zelandia
transmisja:
TVP1
TVP SPORT
SPORT.TVP.PL
godz. 17:00 
Baraż o klasę okręgową, gr. kujawsko-pomorska I - POLSKA:
Grom Więcbork - Gwiazda Starogród
transmisja: 
LIGA TV
godz. 18:00
Mistrzostwa Europy do lat 21 - Grupa B:
Portugalia – Serbia
transmisja:
POLSAT SPORT EXTRA
SPORT 1
IPLA.TV
godz. 18:00 
Wyszejszaja Liha - BIAŁORUŚ: 
FK Witebsk - Sławija Mozyrz 
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 19:00
Major League Soccer - USA/KANADA
New York City FC - Seattle Sounders FC
transmisja:
EUROSPORT 2
godz. 20:45
Mistrzostwa Europy do lat 21 - Grupa B:
Hiszpania – Macedonia
transmisja:
POLSAT SPORT EXTRA
SPORT 1
ČT SPORT
IPLA.TV
godz. 21:00 
Liga Adelante,Mecz 1/2 finału Play-off - HISZPANIA: 
Getafe CF - SD Huesca
transmisja: 
ELEVEN

niedziela 18 czerwca

godz. 0:05
United Soccer League - USA/KANADA: 
Rochester Rhinos - Ottawa Fury FC
transmisja:
YOUTUBE
godz. 1:00
United Soccer League - USA/KANADA: 
FC Cincinnati - Charleston Battery 
transmisja:
YOUTUBE
godz. 1:00
United Soccer League - USA/KANADA: 
Richmond Kickers - Tampa Bay Rowdies
transmisja:
YOUTUBE
godz. 1:00
United Soccer League - USA/KANADA: 
Charlotte Independence - Harrisburg City Islanders
transmisja:
YOUTUBE
godz. 11:00
Baraż o awans do Centralnej Ligi Juniorów - POLSKA:
TS Podbeskidzie - Zawisza Bydgoszcz
transmisja: 
BESKIDZKAPILKA.PL
godz. 13:30 
Amatorska Liga Piłki Nożnej Powiatu Sępoleńskiego - POLSKA:
KS Time Lubcza - HZ Zamarte
transmisja: 
LIGA TV
godz. 13:35
Super League - CHINY:
Guangzhou R&R FC - Shanghai SIPG FC
transmisja: 
POLSAT SPORT NEWS
IPLA.TV
godz. 15:00
III liga, grupa: II - POLSKA:
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 16:00 
Effodeildin - WYSPY OWCZE: 
NSÍ Runavík
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 16:00
Baraż o udział w Nice I lidze - POLSKA:
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 17:00
Puchar Konfederacji - Grupa A:
Portugalia - Meksyk
transmisja:
TVP1
SPORT 1
SPORT.TVP.PL
godz. 17:00 
Klasa A, grupa: Sieradz II - POLSKA:
LKS Pyszków - Złoczevia Złoczew
transmisja: 
8 LIGA TV
godz. 18:00
Mistrzostwa Europy do lat 21 - Grupa C:
Niemcy - Czechy 
transmisja:
POLSAT SPORT EXTRA
ZDF
ČT SPORT
IPLA.TV
godz. 20:00 
Puchar Konfederacji - Grupa B: 
Kamerun - Chile 
transmisja: 
TVP2
TVP SPORT 
ZDF
SPORT.TVP.PL
godz. 20:45
Mistrzostwa Europy do lat 21 - Grupa C:
Dania - Włochy
transmisja:
POLSAT SPORT EXTRA
SPORT 1
IPLA.TV
godz. 21:00
Campeonato Brasileiro Série A - BRAZYLIA:
Fluminense FC - CR Flamengo
transmisja:
ELEVEN SPORTS
godz. 21:00 
Liga Adelante,Mecz 1/2 finału Play-off - HISZPANIA: 
Cadiz CF - CD Tenerife
transmisja: 
ELEVEN
godz. 23:00
Major League Soccer - USA/KANADA
Philadelphia Union - New York Red Bulls
transmisja:
EUROSPORT 1

poniedziałek 19 czerwca

godz. 17:00
Puchar Konfederacji -Grupa B:
Australia - Niemcy
transmisja:
TVP1
TVP SPORT
ZDF
SPORT.TVP.PL
godz. 17:00
Meistriliiga - ESTONIA:
Tallinna FC Infonet - JK Narva Trans
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 18:00
Mistrzostwa Europy do lat 21 - Grupa A:
Słowacja – Anglia
transmisja:
POLSAT SPORT
SPORT 1
ČT SPORT
IPLA.TV
godz. 18:00 
Meistriliiga - ESTONIA: 
JK Sillamae Kalev - Levadia Tallinn
transmisja:  
LAOLA1.TV
godz. 19:00 
Meistriliiga - ESTONIA: 
Flora Tallinn - Nomme Kalju FC
transmisja:  
LAOLA1.TV
godz. 20:45
Mistrzostwa Europy do lat 21 - Grupa A:
POLSKA – Szwecja
transmisja:
POLSAT 
POLSAT SPORT
SPORT 1
IPLA.TV
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s