FUTBOL W TELEWIZJI: 14 – 17 WRZEŚNIA

piątek, 14 września

godz. 14:30 
Erovnuli Liga - GRUZJA: 
SK Samtredia - Dila Gori
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 18:30 
2.Bundesliga - NIEMCY: 
Union Berlin - MSV Duisburg 
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2
godz. 20:30
Bundesliga - NIEMCY: 
Borussia Dortmund - Eintracht Frankfurt
transmisja: 
CANAL+ SPORT 2
godz. 20:45
Championship - ANGLIA: 
Birmingham City - West Bromwich Albion
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 1
godz. 21:00
Primera División - HISZPANIA: 
SD Huesca - Rayo Vallecano
transmisja: 
NSPORT+

sobota, 17 września

godz. 12:00 
A Lyga - LITWA:
FK Suduva - FK Palanga
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 12:00
Puchar Litwy - mecz półfinałowy:
Kauno Žalgiris - Žalgiris Wilno
transmisja:
LAOLA1.TV
godz. 13:00
Primera División - HISZPANIA:
Atletico Madryt - SD Eibar
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN SPORTS 4
godz. 13:00 
2.Bundesliga - NIEMCY: 
Hamburger SV - FC Heidenheim 1846
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 3
godz. 13:30 
Premier League - ANGLIA: 
Tottenham Hotspur - Liverpool FC
transmisja: 
CANAL+ SPORT 2
CANAL+ 4K ULTRA HD
godz. 14:30
Erovnuli Liga - GRUZJA: 
Lokomotiwi Tbilisi - Sioni Bolnisi
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 15:00
Serie A - WŁOCHY:
Inter Mediolan - Parma Calcio
transmisja:
ELEVEN SPORTS 3
godz. 15:30 
Bundesliga - NIEMCY: 
RB Lipsk - Fortuna Düsseldorf
transmisja:
CANAL+ SPORT
godz. 15:30 
Bundesliga - NIEMCY: 
Bayern Monachium - Bayer 04 Leverkusen
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2
godz. 15:30
Bundesliga - NIEMCY: 
Fortuna Düsseldorf - TSG 1899 Hoffenheim
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 4
godz. 16:00 
Premier League - ANGLIA: 
Manchester City - Fulham FC
transmisja: 
CANAL+ SPORT 2
godz. 16:15 
Primera División - HISZPANIA: 
Real Sociedad - FC Barcelona
transmisja: 
CANAL+
CANAL+ 4K ULTRA HD
godz. 18:00
Serie A - WŁOCHY:
SSC Napoli - ACF Fiorentina
transmisja:
ELEVEN SPORTS 1
ELEVEN SPORTS 4 
godz. 18:00
Super League - GRECJA:
Apollon Smirnis - PAS Giannina 
transmisja:
YOUTUBE
godz. 18:30
Premier League - ANGLIA: 
Watford FC - Manchester United
transmisja: 
CANAL+ SPORT 2
CANAL+ 4K ULTRA HD
godz. 18:30
Primera División - HISZPANIA: 
Valencia CF - Real Betis Balompie
transmisja:
CANAL+
godz. 18:30 
Bundesliga - NIEMCY: 
Borussia Mönchengladbach - FC Shalke 04 Gelsenkirchen
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 3
godz. 20:30 
Serie A - WŁOCHY: 
Frosinone Calcio - UC Sampdoria
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2
godz. 20:45
Primera División - HISZPANIA:
Athletic Bilbao - Real Madryt
transmisja:
ELEVEN SPORTS 2

niedziela, 18 września

godz. 12:00 
Primera División - HISZPANIA: 
CD Leganes - Villarreal CF
transmisja: 
NSPORT+
CANAL+ SPORT 2
godz. 12:00 
Puchar Litwy - mecz półfinałowy: 
FK Dainava - FC Stumbras
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 12:15
Eredivisie - HOLANDIA: 
AZ Alkmaar - Feyenoord Rotterdam
transmisja: 
POLSAT SPORT EXTRA
IPLA.TV (5zł)
godz. 12:30 
Serie A - WŁOCHY: 
AS Roma - Chievo Werona
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2
godz. 13:30 
2.Bundesliga - NIEMCY: 
1.FC Köln - SC Paderborn 07
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 4
godz. 14:00 
Erovnuli Liga - GRUZJA: 
Dinamo Tbilisi - Saburtalo Tbilisi
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 14:00
Priemjer Ligasy - KAZACHASTAN: 
Irtysz Pawłodar - Kyzyłżar Petropawł
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 14:00 
Priemjer Ligasy - KAZACHASTAN: 
Toboł Kustanaj - Żetysu Tałdykorgan
transmisja: 
YOUTUBE  
godz. 14:00
Priemjer Ligasy - KAZACHASTAN: 
Szachtior Karaganda - FK Atyrau 
transmisja:
YOUTUBE
godz. 14:30 
Premier League - ANGLIA: 
Wolverhampton Wanderers - Burnley FC
transmisja: 
CANAL+
godz. 15:00
Serie A - WŁOCHY:
Juventus FC - US Sassuolo Calcio
transmisja:
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN SPORTS 4
godz. 15:00 
Priemjer Ligasy - KAZACHASTAN: 
FK Astana - Kajsar Kyzyłorda
transmisja: 
YOUTUBE 
godz. 15:00 
Priemjer Ligasy - KAZACHASTAN: 
Kajrat Ałmaty - Akżajyk Orał 
transmisja: 
YOUTUBE 
godz. 15:30 
Bundesliga - NIEMCY: 
Werder Brema - 1. FC Nürnberg
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2
godz. 16:00 
Super League - GRECJA: 
AO Xanthi - Panaitolikos GFS
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 16:00
Erovnuli Liga - GRUZJA: 
FK Rustavi - Kolcheti 1913 Poti 
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 16:00 
Priemjer Ligasy - KAZACHASTAN: 
Ordabasy Szymkent - FK Aktobe
transmisja: 
YOUTUBE 
godz. 17:00 
Premier League - ANGLIA: 
Everton FC - West Ham United FC
transmisja: 
CANAL+ SPORT 2
godz. 17:00 
Bundesliga - AUSTRIA: 
Rapid Wiedeń - Austria Wiedeń
transmisja: 
SPORTKLUB
godz. 18:00
Bundesliga - NIEMCY: 
SC Freiburg - VfB Stuttgart
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 1
godz. 18:00
Serie A - WŁOCHY:
Empoli FC - SS Lazio
transmisja:
ELEVEN SPORTS 3
godz. 18:00
Erovnuli Liga - GRUZJA: 
Torpedo Kutaisi - Czichura Saczchere
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 18:30
Primera División - HISZPANIA: 
Real Valladolid - CD Alaves
transmisja:
ELEVEN SPORTS 4
godz. 19:00 
Super League - GRECJA: 
Atromitos Ateny - PAS Lamia 
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 20:30 
Serie A - WŁOCHY: 
Cagliari Calcio - AC Milan
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 1
godz. 20:30
mecz finałowy Série C - BRAZYLIA:
Operário-PR - Cuiabá EC 
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 20:45
Primera División - HISZPANIA:
Sevilla FC - Getafe CF
transmisja:
CANAL+ SPORT 2
godz. 23:00
Major League Soccer - USA/KANADA:
Chicago Fire - Orlando City
transmisja:
EUROSPORT 2

poniedziałek, 19 września

godz. 18:00 
Super League - GRECJA: 
Aris Saloniki - Levadiakos FC
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 20:30 
Serie A - WŁOCHY: 
SPAL 2013 - Atalanta BC
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 1
godz. 20:30
2.Bundesliga - NIEMCY: 
FC Magdeburg - Arminia Bielefeld
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 3
godz. 21:00
Premier League - ANGLIA: 
Southampton FC - Brighton & Hove Albion FC
transmisja: 
CANAL+ SPORT
godz. 21:00 
Primera División - HISZPANIA: 
Girona FC - Celta Vigo
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2 

 Transmisje znad Wisły znajdziecie tutaj.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s