FUTBOL W TELEWIZJI: 19 – 22 PAŹDZIERNIKA

piątek, 19 października

godz. 13:30 
Erovnuli Liga - GRUZJA:
Czichura Saczchere - Dila Gori
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 18:30 
2.Bundesliga - NIEMCY: 
SV Sandhausen - FC Ingolstadt 04
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2
godz. 19:10
2. Liga - AUSTRIA:
WSG Swarovski Wattens - FC Juniors Oberösterreich
transmisja:
LAOLA1.TV
godz. 19:10 
2. Liga - AUSTRIA: 
SV Licht-Loidl Lafnitz - SV Ried
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 19:10 
2. Liga - AUSTRIA: 
Austria Klagenfurt - SKU Ertl Glas Amstetten
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 19:10 
2. Liga - AUSTRIA: 
Wiener Neustadt - FC Liefering
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 19:10 
2. Liga - AUSTRIA: 
FC Blau Weiss Linz - SV Horn
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 20:30
Bundesliga - NIEMCY: 
Eintracht Frankfurt - Fortuna Düsseldorf
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN SPORTS 4
godz. 21:00
Primera División - HISZPANIA: 
Celta Vigo - CD Alaves
transmisja: 
NSPORT+
godz. 21:15
Puchar Portugalii - 3. runda:
SC Vila Real - FC Porto
transmisja: 
RTP INTERNACIONAL

sobota, 20 października

godz. 10:15 
2. Liga - CZECHY: 
Fotbal Trinec - MFK Chrudim
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 13:00
Primera División - HISZPANIA: 
Real Madryt  - UD Levante
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 1
godz. 13:00 
2.Bundesliga - NIEMCY: 
Holstein Kiel - 1. FC Köln
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2
godz. 13:30
Premier League - ANGLIA: 
Chelsea FC - Manchester United
transmisja: 
CANAL+ SPORT 2
CANAL+ 4K ULTRA HD
godz. 13:30
Erovnuli Liga - GRUZJA: 
Sioni Bolnisi - SK Samtredia
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 14:30
2. Liga - AUSTRIA:
Wacker Innsbruck II - KSV 1919
transmisja:
LAOLA1.TV
godz. 15:00
Serie A - WŁOCHY:
AS Roma - SPAL 2013
transmisja:
ELEVEN SPORTS 2
godz. 15:00 
Super League - GRECJA: 
Panathinaikos FC - Panionios Ateny
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 15:00 
Priemjer Ligasy - KAZACHASTAN: 
FK Astana - Ordabasy Szymkent
transmisja: 
YOUTUBE  
godz. 15:30
Bundesliga - NIEMCY: 
VfL Wolfsburg - Bayern Monachium
transmisja: 
CANAL+ SPORT
godz. 15:30 
Bundesliga - NIEMCY: 
VfB Stuttgart - Borussia Dortmund
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 1
godz. 16:00 
Premier League - ANGLIA:
West Ham United - Tottenham Hotspur
transmisja: 
CANAL+ SPORT 2
godz. 16:15 
Primera División - HISZPANIA: 
Valencia CF - CD Leganes
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 3
godz. 17:00 
Bundesliga - AUSTRIA: 
FC Red Bull Salzburg - Wacker Innsbruck
transmisja: 
SPORTKLUB
godz. 18:00
Serie A - WŁOCHY:
Juventus FC - Genoa CFC
transmisja:
ELEVEN SPORTS 1
godz. 18:00
Super League - GRECJA:
Apollon Smirnis - AEK Ateny
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 18:30
Premier League - ANGLIA:
Huddersfield Town FC - Liverpool FC
transmisja: 
CANAL+ SPORT 2
CANAL+ 4K ULTRA HD
godz. 18:30
Bundesliga - NIEMCY: 
FC Schalke 04 Gelsenkirchen - Werder Brema
transmisja: 
CANAL+
godz. 18:30
Primera División - HISZPANIA: 
Villarreal CF - Atletico Madryt
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 3
ELEVEN SPORTS 4
godz. 18:30
Eredivisie - HOLANDIA: 
PSV Eindhoven - FC Emmen
transmisja: 
POLSAT SPORT NEWS
IPLA.TV (5zł)
godz. 20:30
Serie A - WŁOCHY:
Udinese Calcio - SSC Napoli
transmisja:
ELEVEN SPORTS 1
godz. 20:45 
Primera División - HISZPANIA: 
FC Barcelona - Sevilla FC
transmisja: 
CANAL+ SPORT 2
CANAL+ 4K ULTRA HD
godz. 20:45
Eredivisie - HOLANDIA: 
sc Heerenveen - AFC Ajax
transmisja: 
POLSAT SPORT NEWS
IPLA.TV (5zł)
godz. 21:45 
Puchar Portugalii - 3. runda: 
Grupo Sportivo de Loures - Sporting CP
transmisja: 
RTP INTERNACIONAL

niedziela, 21 października

godz. 10:15 
2. Liga - CZECHY: 
Viktoria Zizkov - Vysočina Igława
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 10:30
2. Liga - AUSTRIA:
FAC Wiedeń -  Vorwaerts Steyr
transmisja:
LAOLA1.TV
godz. 11:00
Priemjer Ligasy - KAZACHASTAN: 
Szachtior Karaganda - FK Aktobe
transmisja:
YOUTUBE
godz. 11:00 
Priemjer Ligasy - KAZACHASTAN: 
Kajrat Ałmaty - Żetysu Tałdykorgan
transmisja: 
YOUTUBE 
godz. 11:00
Priemjer Ligasy - KAZACHASTAN: 
Kyzyłżar Petropawł - Kajsar Kyzyłorda
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 11:00
2. Liga - CZECHY: 
Fastav Zlin - Sigma Ołomuniec
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 12:00 
A Lyga - CZECHY: 
FK Jonava - FK Sūduva
transmisja: 
LAOLA1.TV
YOUTUBE
godz. 12:00 
A Lyga - CZECHY: 
Zalgiris Wilno - FK Trakai
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 12:00 
Primera Division - HISZPANIA: 
Rayo Vallecano - Getafe CF
transmisja:
ELEVEN SPORTS 2
godz. 12:00
Priemjer Ligasy - KAZACHASTAN: 
Irtysz Pawłodar - Kajsar Kyzyłorda
transmisja:
YOUTUBE
godz. 12:00
Priemjer Ligasy - KAZACHASTAN: 
FK Atyrau - Akżajyk Orał
transmisja:
YOUTUBE
godz. 12:30 
Serie A - WŁOCHY: 
Frosinone Calcio - Empoli FC
transmisja:
ELEVEN SPORTS 1
godz. 13:30
2.Bundesliga - NIEMCY: 
Hamburger SV - VfL Bochum
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 4
godz. 14:00
Erovnuli Liga - GRUZJA: 
Dinamo Tbilisi - Lokomotiwi Tbilisi
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 14:30
Eredivisie - HOLANDIA: 
Feyenoord Rotterdam - PEC Zwolle
transmisja: 
POLSAT SPORT NEWS
IPLA.TV (5zł)
godz. 15:00
Serie A - WŁOCHY:
Parma Calcio - SS Lazio
transmisja:
ELEVEN SPORTS 1
godz. 15:00 
Serie A - WŁOCHY: 
Chievo Werona - Atalanta BC
transmisja:
ELEVEN SPORTS 3
godz. 15:20
Liga Portuguesa w futsalu:
SL Benfica - Sporting CP
transmisja: 
RTP INTERNACIONAL
godz. 15:30
Bundesliga - NIEMCY: 
Hertha BSC - SC Freiburg
transmisja: 
CANAL+ SPORT
godz. 16:00
Erovnuli Liga - GRUZJA: 
Torpedo Kutaisi - FK Rustavi
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 16:15 
Primera División - HISZPANIA: 
SD Eibar - Athletic Bilbao
transmisja: 
NSPORT+
godz. 17:00 
Premier League - ANGLIA: 
Everton FC - Crystal Palace
transmisja: 
CANAL+ SPORT 2
godz. 18:00
Bundesliga - NIEMCY: 
Borussia Mönchengladbach - 1.FSV Mainz 05
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 3
godz. 18:00 
Serie A - WŁOCHY: 
ACF Fiorentina - Cagliari Calcio
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 3
ELEVEN SPORTS 4
godz. 18:00
Super League - GRECJA:
Aris Saloniki - PAOK Saloniki
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 18:00 
Erovnuli Liga - GRUZJA:
Saburtalo Tbilisi - Kolcheti 1913 Poti
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 18:30
Primera División - HISZPANIA: 
SD Huesca - RCD Espanyol 
transmisja: 
CANAL+ SPORT
godz. 20:30
Serie A - WŁOCHY:
Inter Mediolan - AC Milan
transmisja:
ELEVEN SPORTS 2
godz. 20:45
Primera División - HISZPANIA: 
Real Betis Balompie - Real Valladolid
transmisja: 
CANAL+ SPORT 2
godz. 21:00
Puchar Portugalii - 3. runda: 
Felgueiras 1932 - Sporting Braga
transmisja: 
RTP INTERNACIONAL

poniedziałek, 22 października

godz. 11:00
Juniorská liga (U-21) - CZECHY: 
Vysočina Igława - Zbrojovka Brno
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 14:00
Juniorská liga (U-21) - CZECHY: 
Viktoria Pilzno - Slavia Praga
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 15:00
Juniorská liga (U-21) - CZECHY: 
Hradec Kralove - Dukla Praga
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 18:00
Super League - GRECJA:
Atromitos Ateny - Asteras Tripolis 
transmisja: 
YOUTUBE
godz. 20:30
Serie A - WŁOCHY:
UC Sampdoria - US Sassuolo Calcio
transmisja:
ELEVEN SPORTS 1
godz. 20:30
2.Bundesliga - NIEMCY: 
MSV Duisburg - FC Sankt Pauli
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 3
godz. 21:00 
Premier League - ANGLIA:
Arsenal FC - Leicester City
transmisja: 
CANAL+ SPORT 2
godz. 21:00
Primera División - HISZPANIA: 
Real Sociedad - Girona FC
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2

 Transmisje z polskich boisk znajdziecie TUTAJ.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s