FUTBOL W TELEWIZJI: 18 – 24 CZERWCA

wtorek, 18 czerwca

godz. 1:00
Copa America - grupa C: 
Japonia - Chile 
transmisja: 
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT PREMIUM 1
IPLA.TV (5 zł)
godz. 17:00 
mecz towarzyski:  
FK Gazovik Orenburg - CFR Cluj
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 17:00
mecz towarzyski: 
Spartak Trnava - KFC Komarno
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 17:00
mecz towarzyski: 
Slovan Bratislava - FC Slovácko 
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 18:30
Mistrzostwa Europy do lat 21 - grupa C:
Rumunia - Chorwacja
transmisja:
TVP SPORT
SPORT.TVP.PL
aplikacja mobilna TVP
godz. 21:00
Mistrzostwa Europy do lat 21 - grupa C:
Anglia - Francja
transmisja:
TVP SPORT
SPORT.TVP.PL
aplikacja mobilna TVP
godz. 21:00 
Mistrzostwa Świata kobiet - grupa C: 
Włochy - Brazylia
transmisja:
SPORT.TVP.PL 
aplikacja mobilna TVP
godz. 21:00 
Mistrzostwa Świata kobiet - grupa C: 
Jamajka - Australia
transmisja: 
SPORT.TVP.PL 
aplikacja mobilna TVP
godz. 23:30
Copa America - grupa A:
Boliwia - Peru
transmisja:
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT PREMIUM 1
IPLA.TV (5 zł)

środa, 19 czerwca

godz. 2:30
Copa America - grupa A:
Brazylia - Wenezuela
transmisja:
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT PREMIUM 1
IPLA.TV (5 zł)
godz. 10:30
mecz towarzyski: 
SFC Opava - MFK Vítkovice
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 11:00
mecz towarzyski: 
Dynamo Czeskie Budziejowice - FK Pribram
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 14:00
mecz towarzyski: 
Fastav Zlin - Zbrojovka Brno
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 17:00
mecz towarzyski: 
FK Jablonec - Vysočina Igława
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 17:00
mecz towarzyski: 
Łudogorec Razgrad - Triglav Kranj
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 18:00
Puchar Polski kobiet - mecz finałowy: 
Czarni Sosnowiec - Medyk Konin
transmisja:
POLSAT SPORT
godz. 18:30
Mistrzostwa Europy do lat 21 - grupa A:
Hiszpania - Belgia
transmisja:
TVP SPORT
SPORT.TVP.PL
aplikacja mobilna TVP
godz. 21:00
Mistrzostwa Europy do lat 21 - grupa A:
Włochy - POLSKA
transmisja:
TVP1
TVP SPORT
SPORT.TVP.PL
aplikacja mobilna TVP
godz. 21:00
Mistrzostwa Świata kobiet - grupa D:
Szkocja - Argentyna
transmisja:
SPORT.TVP.PL 
aplikacja mobilna TVP
godz. 21:00 
Mistrzostwa Świata kobiet - grupa D: 
Japonia - Anglia
transmisja: 
SPORT.TVP.PL 
aplikacja mobilna TVP
godz. 23:30
Copa America - grupa B: 
Kolumbia - Katar 
transmisja: 
POLSAT SPORT 
POLSAT SPORT PREMIUM 1

czwartek, 20 czerwca

godz. 2:30
Copa America - grupa B:
Argentyna - Paragwaj
transmisja:
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT PREMIUM 1
IPLA.TV (5 zł)
godz. 18:00
Mistrzostwa Świata kobiet - grupa E: 
Kamerun - Nowa Zelandia
transmisja: 
SPORT.TVP.PL 
aplikacja mobilna TVP
godz. 18:00 
Mistrzostwa Świata kobiet - grupa E: 
Holandia - Kanada
transmisja: 
SPORT.TVP.PL 
aplikacja mobilna TVP
godz. 18:30
Mistrzostwa Europy do lat 21 - grupa B:
Dania - Austria
transmisja:
TVP SPORT
SPORT.TVP.PL
aplikacja mobilna TVP
godz. 21:00
Segunda División, play-off - HISZPANIA:
Deportivo La Coruña - RCD Mallorca
transmisja:
ELEVEN SPORTS 2
godz. 21:00
Mistrzostwa Europy do lat 21 - grupa B:
Niemcy - Serbia
transmisja:
TVP SPORT
SPORT.TVP.PL
aplikacja mobilna TVP
godz. 21:00 
Mistrzostwa Świata kobiet - grupa F: 
Tajlandia - Chile
transmisja: 
SPORT.TVP.PL 
aplikacja mobilna TVP
godz. 21:00 
Mistrzostwa Świata kobiet - grupa F:
Szwecja - USA 
transmisja: 
SPORT.TVP.PL 
aplikacja mobilna TVP

piątek, 21 czerwca

godz. 1:00
Copa America - grupa C:
Urugwaj - Japonia
transmisja:
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT PREMIUM 1
IPLA.TV (5 zł)
godz. 18:00
mecz towarzyski: 
Zenit St. Petersburg - Wacker Innsbruck
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 18:30
Mistrzostwa Europy do lat 21 - grupa C:
Anglia - Rumunia
transmisja: 
TVP SPORT 
SPORT.TVP.PL 
aplikacja mobilna TVP
godz. 21:00
Mistrzostwa Europy do lat 21 - grupa C:
Francja - Chorwacja
transmisja: 
TVP SPORT 
SPORT.TVP.PL 
aplikacja mobilna TVP

sobota, 22 czerwca

godz. 1:00
Copa America - grupa C:
Ekwador - Chile
transmisja:
POLSAT SPORT
POLSAT SPORT PREMIUM 1
IPLA.TV (5 zł)
godz. 21:00 
Mistrzostwa Europy do lat 21 - grupa A: 
POLSKA - Hiszpania
transmisja:
TVP1 
TVP SPORT 
SPORT.TVP.PL 
aplikacja mobilna TVP
godz. 21:00
Copa America - grupa A:
Peru - Brazylia
transmisja:
POLSAT SPORT EXTRA
POLSAT SPORT PREMIUM 1
IPLA.TV (5 zł)
godz. 21:00 
Copa America - grupa A: 
Boliwia - Wenezuela
transmisja: 
POLSAT SPORT PREMIUM 2
IPLA.TV (5 zł)

niedziela, 23 czerwca

godz. 2:00
Major League Soccer - USA/KANADA:
Chicago Fire - Real Salt Lake
transmisja: 
POLSAT SPORT NEWS
IPLA.TV (5 zł)
godz. 17:30 
Mistrzostwa Świata kobiet: 
mecz 1/8 finału
transmisja: 
SPORT.TVP.PL 
aplikacja mobilna TVP
godz. 21:00 
Segunda División, play-off - HISZPANIA: 
RCD Mallorca - Deportivo La Coruña
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2
godz. 21:00
Copa America - grupa B:
Katar - Argentyna
transmisja:
POLSAT SPORT EXTRA
POLSAT SPORT PREMIUM 1
IPLA.TV (5 zł)
godz. 21:00 
Copa America - grupa B: 
Kolumbia - Paragwaj
transmisja: 
POLSAT SPORT PREMIUM 2
IPLA.TV (5 zł)
godz. 23:30
Major League Soccer - USA/KANADA:
Columbus Crew - Sporting Kansas City
transmisja: 
POLSAT SPORT NEWS
IPLA.TV (5 zł)

poniedziałek, 24 czerwca

godz. 17:00
mecz towarzyski: 
CSKA Sofia - FK Pribram
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 21:00
Mistrzostwa Europy do lat 21 - grupa C: 
Chorwacja - Anglia
transmisja: 
TVP SPORT 
SPORT.TVP.PL 
aplikacja mobilna TVP
godz. 18:00
Mistrzostwa Świata kobiet: 
mecz 1/8 finału
transmisja: 
SPORT.TVP.PL 
aplikacja mobilna TVP
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s