FUTBOL W TELEWIZJI: 26 – 29 LIPCA

piątek, 26 lipca

godz. 18:00 
PKO Ekstraklasa - POLSKA: 
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
transmisja: 
CANAL+ SPORT
CANAL+ SPORT 3
godz. 18:00 
mecz towarzyski: 
1.FC Köln - Bologna FC 
transmisja: 
SPORT 1
godz. 19:00
Fortuna:Národní liga - CZECHY:
Zbrojovka Brno - FK Pardubice
transmisja:
LAOLA1.TV
godz. 19:10
2.Liga - AUSTRIA:
SV Ried - Austria Klagenfurt
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 19:10 
2.Liga - AUSTRIA: 
FC Blau-Weiss Linz - KSV 1919
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 19:10 
2.Liga - AUSTRIA: 
Vorwärts Steyr - Wacker Innsbruck
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 19:10 
2.Liga - AUSTRIA: 
FC Liefering - SKU Ertl Glas Amstetten
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 19:10 
2.Liga - AUSTRIA: 
SV Licht-Loidl Lafnitz - FC Juniors Oberösterreich
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 19:10 
2.Liga - AUSTRIA: 
Young Violets Austria Wiedeń - SV Horn
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 20:30
Fortuna 1. liga - POLSKA:
Stal Mielec - Warta Poznań
transmisja: 
POLSAT SPORT
IPLA.TV (5 zł)
godz. 20:30 
PKO Ekstraklasa - POLSKA: 
Lech Poznań - Wisła Płock
transmisja:
TVP SPORT
CANAL+ SPORT
CANAL+ SPORT 3
CANAL+ 4K ULTRA HD
SPORT.TVP.PL
aplikacja mobilna TVP
godz. 20:30 
Bundesliga - AUSTRIA: 
Rapid Wiedeń - FC Red Bull Salzburg
transmisja:
NSPORT+
godz. 20:30 
2.Bundesliga - NIEMCY: 
VfB Stuttgart - Hannover 96
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2

sobota, 21 lipca

godz. 2:00
International Champions Cup: 
Real Madryt - Atletico Madryt
transmisja:
POLSAT SPORT
SPORT 1
POLSAT SPORT PREMIUM 1
IPLA.TV (5 zł)
godz. 4:00
Major League Soccer - USA/KANADA:
Los Angeles FC - Atlanta United 
transmisja:
POLSAT SPORT EXTRA
IPLA.TV (5 zł)
godz. 11:00 
Rakuten Cup: 
FC Barcelona - Vissel Kobe
transmisja: 
POLSAT SPORT
IPLA.TV (5 zł)
godz. 13:00 
2.Bundesliga - NIEMCY: 
Dynamo Drezno - 1.FC Nürnberg
transmisja:
ELEVEN SPORTS 2 
ELEVEN SPORTS 4
godz. 13:00 
mecz towarzyski: 
Everton FC - Sevilla FC
transmisja: 
SKY SPORT NEWS
godz. 14:30 
mecz towarzyski: 
1.FSV Mainz 05 - Sevilla FC
transmisja: 
SKY SPORT NEWS
godz. 15:30 
2.Bundesliga - NIEMCY: 
VfL Osnabrück - 1. FC Heidenheim
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN SPORTS 4
godz. 14:30 
mecz towarzyski: 
1.FSV Mainz 05 - Everton FC
transmisja: 
SKY SPORT NEWS
godz. 17:30 
PKO Ekstraklasa - POLSKA: 
Cracovia - ŁKS Łódź
transmisja:
CANAL+ SPORT
CANAL+ SPORT 3
godz. 18:00 
Fortuna 1. liga - POLSKA: 
Radomiak Radom - GKS Tychy
transmisja:
POLSAT SPORT 
IPLA.TV (5 zł)
godz. 20:00 
PKO Ekstraklasa - POLSKA: 
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
transmisja: 
CANAL+ SPORT
CANAL+ SPORT 3
CANAL+ 4K ULTRA HD

niedziela, 28 lipca

godz. 4:00
Major League Soccer - USA/KANADA:
Chicago Fire - DC United
transmisja: 
POLSAT SPORT EXTRA
IPLA.TV (5 zł)
godz. 10:30 
2.Liga - AUSTRIA: 
FAC Wiedeń - Grazer AK
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 13:30 
2.Bundesliga - NIEMCY: 
Hamburger SV - SV Darmstadt 98
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN SPORTS 4
godz. 15:00 
PKO Ekstraklasa - POLSKA: 
Korona Kielce - Legia Warszawa
transmisja: 
CANAL+ SPORT
CANAL+ SPORT 3
godz. 15:30 
2.Bundesliga - NIEMCY: 
Jahn Regensburg – VfL Bochum
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2
ELEVEN SPORTS 4
godz. 17:00 
PKO Ekstraklasa - POLSKA: 
Lechia Gdańsk - Wisła Kraków
transmisja: 
CANAL+
CANAL+ SPORT 3
CANAL+ 4K ULTRA HD
godz. 17:00 
PKO Ekstraklasa - POLSKA: 
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice
transmisja: 
CANAL+ SPORT 
CANAL+ SPORT 4
godz. 18:00 
mecz towarzyski: 
Liverpool FC - SSC Napoli
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 1
godz. 18:15
mecz towarzyski: 
1.FC Köln - Villareal CF
transmisja: 
SPORT 1
godz. 19:00 
HET liga - CZECHY: 
Slavia Praga - SK Sigma Ołomuniec
transmisja: 
POLSAT SPORT NEWS 
IPLA.TV
godz. 20:00 
Superpuchar Ukrainy:
Szachtar Donieck - Dynamo Kijów
transmisja:
TVP SPORT
SPORT.TVP.PL 
aplikacja mobilna TVP
godz. 21:00 
International Champions Cup: 
AC Milan - SL Benfica
transmisja: 
POLSAT SPORT
SPORT 1
POLSAT SPORT PREMIUM 1
IPLA.TV (5 zł)

poniedziałek, 29 lipca

godz. 17:00 
Fortuna:Národní liga - CZECHY: 
Hradec Kralove - Dukla Praga
transmisja: 
LAOLA1.TV
godz. 18:00 
PKO Ekstraklasa - POLSKA: 
Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
transmisja: 
CANAL+ SPORT
CANAL+ SPORT 3
godz. 18:00
HET liga - CZECHY: 
Dynamo Czeskie Budziejowice - Sparta Praga
transmisja:
POLSAT SPORT
IPLA.TV
godz. 20:15
Regionalliga - NIEMCY:
Kickers Offenbach - SSV Ulm 1846
transmisja: 
SPORT 1
godz. 20:30 
2.Bundesliga - NIEMCY: 
Arminia Bielefeld - FC St. Pauli
transmisja: 
ELEVEN SPORTS 2

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s